Michał Paczuła: Skuteczność wysłanych aplikacji wzrosła o ponad 300%.

Zapraszam do zapoznania się z 10 już historią mojego klienta, czyli mały jubileusz.

Jest to rozmowa z p. Michałem Paczuła, z którym współpracowałem jeszcze w 2017 roku.

W tym przypadku mieliśmy do czynienia ze szklanym sufitem w małej firmie i poszukiwaniami nowej pracy, które do tej pory nie przynosiły rezultatów.

A co przyniosła nasza współpraca? Zapraszam do lektury.

https://www.linkedin.com/in/micha%C5%82-paczu%C5%82a-41014812b/

1. Panie Michale, kiedy i w jakiej sytuacji mieliśmy okazję rozpocząć naszą współpracę?

Współpracowaliśmy ze sobą po raz pierwszy w styczniu 2017 roku. W mojej karierze zawodowej znalazłem się w sytuacji, kiedy to pracując w małej firmie (w obszarze reklamy internetowej, influencer marketingu) osiągnąłem swego rodzaju “szklany sufit”. Chciałem się rozwijać, iść dalej.

2. W jakim zakresie miałem okazję Panu pomóc?

Usługa, z której korzystałem to przygotowanie CV wraz z listem motywacyjnym, co wiązało się ze spotkaniem i całym spektrum działań związanych z rynkiem pracy oraz w późniejszym czasie próbna rozmowa rekrutacyjna.

3. Jaka była według Pana największa korzyść związana z tą współpracą?

Patrząc z perspektywy ponad 3 lat, które minęły od wykonania usługi zdecydowanie największą wartością było przedstawienie kompletnej wiedzy na temat aktualnego rynku pracy, jego zachowań, a także szans i możliwości.

4. Jak zakończyła się współpraca i poszukiwanie pracy?

Po konsultacjach i rozpoczęciu poszukiwań skuteczność wysłanych aplikacji wzrosła o ponad 300%! Odbyłem wiele rozmów, co finalnie przełożyło się na pewien zawodowy kierunek, który na tamten czas mogłem obrać.

5. Komu poleciłby Pan skorzystanie ze współpracy ze mną?

Każdemu! Bez względu na to czy szuka, czy nie. Dlaczego? Bo taka usługa uświadamia, pozwala spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Po za tym tak po ludzku, warto wiedzieć gdzie na rynku pracy obecnie się znajdujemy i jakie mamy możliwości 🙂

To już 10 historia osoby, której miałem okazję pomóc. Zastanawiasz się jak Tobie mogę pomóc? Napisz na maciej@managerkariery.com, przekonaj się 🙂

A może chcesz po prostu dołączyć do grona zadowolonych klientów, którym udało się sprawniej zmienić pracę? Zobacz zakładkę “Usługi”.

Możesz też zaprosić mnie na LinkedIn, aby pozostać w kontakcie: https://www.linkedin.com/in/czerwonkamaciej/

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu