Maciej Gąszczyk: Już miesiąc później rozpocząłem pracę w nowej firmie.

Kolejna świeża rekomendacja mojego klienta i zarazem 18 historia.

Tym razem Maciej, z którym współpracowaliśmy w maju, a od lipca rozpoczął nową pracę.

Jak Maciej ocenia naszą współpracę? Co było dla niego największą korzyścią?

Zapraszam do przeczytania historii Macieja.

Poszukujesz nowej pracy? Zacznij od przygotowania ze mną profesjonalnego CV.

1. Maciej, powiedz proszę kiedy mieliśmy okazję współpracować?

Odezwałem się do Ciebie w maju. Byłem już pewien czas w jednej firmie, bez większej możliwości rozwoju czy awansu. Chciałem zmienić otoczenie na takie, w którym dalszy postęp będzie możliwy. Samodzielne poszukiwania nie przynosiły jednak skutku.

2. W jakim zakresie miałem okazję Ci pomóc?

Przeszliśmy wspólnie przez moje doświadczenie zawodowe, jak i samo CV. Opowiedziałeś mi, co liczy się w tym dokumencie dla potencjalnego pracodawcy, na co najbardziej zwraca się uwagę i w których sekcjach powinno być więcej danych niż w innych, aby dokument dostarczył informacji przedstawiających moją osobę, jako odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Podczas rozmowy  pomogłeś mi również uzmysłowić sobie, jakie umiejętności posiadam i dlaczego warto wpisać je w CV.

3. A jak oceniasz usługę?

Usługę oceniam bardzo pozytywnie. Za największą korzyść mógłbym uznać sam dokument CV, zaktualizowany i dopasowany do potrzeb rynku pracy. Bardzo przydatna okazała się również wiedza, jak dopasować później dokument pod daną ofertę pracy, na co zwracać uwagę w ofercie, żeby CV było jak najbardziej atrakcyjne dla osoby rekrutującej.

4. Do czego doprowadziła nasza współpraca?

Już kilka dni po tym, jak zacząłem aplikować załączając moje nowe CV, pojawiło się kilka telefonów i ostatecznie już miesiąc później mogłem rozpocząć pracę w nowej firmie.

5. Komu poleciłbyś skorzystanie z takiej współpracy?

Tak naprawdę każdemu, kto chociaż myśli o zmianie swojego miejsca zatrudnienia. Twoje wsparcie dostarcza bardzo dużo przydatnej wiedzy, jak wyróżnić swoją aplikacje spośród tłumu innych.

To kolejna historia osoby, która zmieniała pracę w trakcie pandemii. Jak widać da się.

Jesteś w podobnej sytuacji? Napisz na maciej@managerkariery.com lub sprawdź zakładkę “Usługi” i zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Możesz też zaprosić mnie na LinkedIn, aby pozostać w kontakcie na przyszłość: https://www.linkedin.com/in/czerwonkamaciej/

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu