Justyna Sałyga: Uzyskałam od Ciebie ogromną motywację do działania.

Po jednym tygodniu przerwy wracamy do cyklu rekomendacji moich klientów. Tym razem przed Wami historia Justyny.

Pamiętacie posta z ostatniego czwartku? Prosiłem Was o trzymanie kciuków za Justynę i jak widać poskutkowało.

Justyna już otrzymała propozycję i od września rozpoczyna nową pracę.

Aha, uprzedzam, wielu klientów trafia do mnie z poleceń. Są to moi bliżsi i dalsi znajomi, a czasem po prostu rodzina i tak jest w tym przypadku 🙂

Jak wyglądały poszukiwania pracy przez Justynę? Zapraszam do przeczytania tej krótkiej historii.

Chcesz skonsultować swoje CV i sytuację zawodową? Umówmy się na 30 minutową konsultację. 

1. Justyna, znamy się, to już wszyscy wiedzą, ale powiedz dlaczego zdecydowałaś się na współpracę? W jakim momencie w Twoim życiu zawodowym?

Tak, znamy się już dłuższy czas. Pamiętasz, że poprosiłam Cię o pomoc, gdy już totalnie nie wiedziałam, co jest nie tak z moim CV. Wydawało się to takie proste do napisania, a tu nikt nie odzywał się w sprawie moich aplikacji. Oczywiście wysyłałam CV tylko tam, gdzie odpowiadałam swoim doświadczeniem. Jestem świadoma, że ostatnie miesiące to nie jest najlepszy okres na rynku ze względu na pandemię i ofert też było bardzo mało.

2. Zgadza się. Nie jest łatwo szukać pracy w tym momencie. A w czym dokładnie miałem okazję Ci pomóc?

Uzyskałam od Ciebie pomoc w zakresie opracowania nowych, profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, a przede wszystkim ogromną motywację do działania.

3. To powiedz proszę, co było dla Ciebie największą korzyścią z tej współpracy?

Największą korzyścią było po prostu stworzenie nowego CV. Prezentuje się fenomenalnie, a usługa w pełni profesjonalna pod każdym względem. Na podstawie samej rozmowy, wychwyciłeś wszystkie umiejętności, których sama nie potrafiłam odpowiednio określić. Dodatkowo przed rozmową kwalifikacyjną przejrzałam wszystkie Twoje artykuły, tak jak polecałeś, z zakresu przygotowania do rozmowy, dzięki czemu rozmowa poszła zdecydowanie lepiej. Zanotowałam też listę pytań do pracodawcy, a o niektóre rzeczy nawet nie spodziewałam się, że warto dopytać. To wszystko bardzo mi pomogło, czułam się zdecydowanie pewniej. Usługę oceniam na naprawdę wysokim poziomie.

4. No dobrze, to jak zakończyły się Twoje poszukiwania?

Nasza współpraca zakończyła się niezwykle szybko. Wysłałam dosłownie dwie aplikacje, a na jedną z nich otrzymałam zaproszenie na rozmowę. Był to dla mnie ogromny szok, ale naprawdę tak się stało! Po kilku dniach otrzymałam informację zwrotną, że od września rozpoczynam pracę.

5. To powiedz jeszcze czy poleciłabyś komuś skorzystanie z takich usług?

Oczywiście, że polecam wszystkim, bo jesteś świetny, w tym co robisz. Zależy Tobie na tym, aby rozmowy były profesjonalne, ale zarazem przyjazne, co na pewno wiele osób doceni (szczególnie Ci nieśmiali). Każdy, kto ma nawet małe wątpliwości dotyczące CV czy też stresuje się przed rozmową, powinien się do Ciebie zgłosić. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc, gdyby nie Ty to nadal zastanawiałabym się, co ze mną jest nie tak 🙂

Wspaniała historia, której część mogliście zobaczyć w zeszłym tygodniu w Social Media, a już w tym tygodniu można pochwalić się szczęśliwym finałem.

Chcesz, aby Tobie również spróbować pomóc? Napisz na maciej@managerkariery.com lub sprawdź zakładkę “Usługi”.

Możesz też zaprosić mnie na LinkedIn, aby pozostać w kontakcie: https://www.linkedin.com/in/czerwonkamaciej/

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu