Paulina Pszonka: Bardzo szybko znalazłam taką pracę, jaką chciałam.

19 historia przed Wami i tym razem podzieli się nią Paulina.

Paulina niedawno poleciła mnie swojej znajomej i tym samym odnowiliśmy nasz kontakt, który zaowocował właśnie tym wywiadem.

Zapraszam do przeczytania.

https://www.linkedin.com/in/paulina-pszonka-534a99174/

1. Paulina, pamiętasz kiedy ze sobą współpracowaliśmy?

Bardzo dobrze pamiętam, ponieważ był to sam początek mojej kariery zawodowej. Dostałam kontakt do Ciebie od znajomej, której również pomagałeś przy tworzeniu CV. Pomoc tak kompetentnej osoby była nieoceniona, ponieważ jako ówczesna studentka studiów licencjackich, nie miałam dużego doświadczenia przy tworzeniu CV.

2. W czym dokładnie Ci pomogłem?

Nasza współpraca rozpoczęła się od ponad godzinnej rozmowy telefonicznej, podczas której pytałeś o moje wszystkie dotychczasowe zajęcia, doświadczenia, zainteresowania. W bardzo umiejętny sposób zdobyłeś informacje, o których ja nawet nie pamiętałam lub sądziłam, że są nieistotne dla potencjalnego pracodawcy. Na podstawie tej rozmowy stworzyłeś moje CV. Zawarłeś w nim informacje, o których ja bym nie pomyślała, a były istotne z punktu widzenia pracodawcy.

3. Powiedz proszę, jak oceniasz tą usługę?

Byłam bardzo zadowolona z efektów. Jesteś osobą bardzo profesjonalną, dzięki czemu współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Byłam zaskoczona szybkim czasem realizacji usługi, ponieważ zajęła ona max. 3-4 dni. Zależało mi, żeby jak najszybciej zacząć poszukiwania pracy, więc było to dla mnie bardzo ważne. Czułam się jakbym rozmawiała z kolegą, a nie obcą osobą. 

4. A jak zakończyły się Twoje poszukiwania?

Bardzo szybko znalazłam taką pracę, jaką chciałam. Bardzo dużym plusem współpracy z Tobą była możliwość konsultacji i modyfikacji CV nawet po jego stworzeniu. Aplikowałam do różnych miejsc, a dzięki dodatkowej pomocy, mogłam modyfikować dokument i lepiej dopasować go do potencjalnego pracodawcy.

5. Czy poleciłabyś tego typu usługi?

Polecam (i polecałam) każdemu. Uważam, że każdy, komu zależy na tym, aby jego CV przyciągało wzrok i było profesjonalne, powinien skorzystać z Twojej pomocy. Sama współpraca jest bardzo przyjemna i szybka, a efekty robią ogromne wrażenie.

Przyjemnie czyta się te historie? Mam nadzieję, że tak i dalej w takim samym tempie będę mógł je publikować 🙂

Chcesz też dołączyć do grona zadowolonych klientów? Napisz na maciej@managerkariery.com lub sprawdź zakładkę “Usługi” i zobacz, jak mogę Ci pomóc. 

Możesz też zaprosić mnie na LinkedIn, aby pozostać w kontakcie na przyszłość: https://www.linkedin.com/in/czerwonkamaciej/ 

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu