Magdalena Winnik-Kuźniar: Naszą współpracę oceniam bardzo wysoko!

Historie współpracy z moimi klientami, to przynajmniej w mojej opinii bardzo ważny cykl. Dla mnie, ponieważ mogę wrócić pamięcią do osób, którym pomogłem, a dla Was również, ponieważ możecie zweryfikować moje referencje.

Dlatego przed Wami 13 historia mojego klienta.

Tym razem jest to Pani Magdalena Winnik-Kuźniar, która po 8 latach pracy w jednym miejscu była coraz bliżej podjęcia decyzji o zmianach zawodowych.

Pani Magdalena sama wspomina, że CV profesjonalne CV zdecydowanie ułatwiło jej poszukiwania nowej pracy.

Jak wyglądała ta współpraca? Zapraszam do zapoznania się z tym krótkim wywiadem.

Chcesz dołączyć do osób,, którym pomogłem znaleźć lepszą pracę? Zobacz zakładkę “Usługi”.

https://www.linkedin.com/in/magdalena-winnik-b36768101/

1. Pani Magdaleno, kiedy i w jaki sposób rozpoczęła się nasza współpraca?

Współpracę z Panem, nawiązałam dzięki uprzejmości znajomej, która skorzystała z Pana wsparcia i z sukcesem zakończyła wielomiesięczne poszukiwania pracy. Zdecydowałam się na Pańską pomoc, w uporządkowaniu 🙂 mojej dotychczasowej kariery zawodowej w przejrzystym, profesjonalnym dokumencie, mając przy tym w dalekich planach poszukiwanie nowego miejsca zatrudnienia. Teraz wiem, że moje poprzednie CV – pod względem obecnie panujących standardów – było zwyczajnie nieaktualne.

2. W jakim zakresie miałem okazję Pani pomóc?

Wsparcie obejmowało przygotowanie CV. Rady, które otrzymałam od Pana podczas naszej rozmowy, okazały się również bardzo przydatne przy aktualizacji mojego konta LinkedIn i budowaniu sieci kontaktów. 

3. A co było dla Pani największą wartością w naszej współpracy?

Dzięki bardzo rzeczowym wskazówkom zyskałam świadomość, że każdy dokument aplikacyjny powinien być przeze mnie przygotowany w sposób “dedykowany” konkretnemu pracodawcy, co w przypadku mojego zawodu wydawało mi się akurat mniej istotne. Wiem już, na co zwraca szczególną uwagę rekruter i jak pomocne jest ujęcie w CV podsumowania dotychczasowej kariery zawodowej i doświadczenia. Naszą współpracę oceniam bardzo wysoko – przekonałam się, że jest Pan specjalistą w tym, co robi.

4. Jak zakończyły się Pani poszukiwania pracy?

Pracę finalnie zmuszona byłam zmienić szybciej niż zakładałam, a profesjonalne CV ułatwiło mi poszukiwania. Wysyłając dokumenty aplikacyjne miałam pewność, że są w nich wszystkie niezbędne informacje.

5. Komu poleciłaby Pani tego typu usługi?

Polecam Pana wsparcie osobom, które swoimi dokumentami aplikacyjnymi chcą wyróżniać się na tle innych kandydatów (zakładając oczywiście, że “inni” nie są Pańskimi klientami :)). Aktywnie poszukującym pracy, ale również tym, którzy zmiany mają dopiero w planach. Warto jest posiadać dokument spełniający aktualne wymogi rynku pracy – nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za współpracę! 

A ja serdecznie dziękuję za rozmowę i podzielenie się swoją historią.

Jak widzisz, stworzenie profesjonalnego CV i przygotowanie do poruszania się po rynku pracy można również rozpocząć wcześniej, kiedy jeszcze nie jesteś zmuszony do zmiany pracy.

W ten sposób na pewno będziesz miał lepszą pozycję w negocjacjach z pracodawcą oraz świadomie, bez pośpiechu wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

Zainteresowany pomocą? Napisz na maciej@managerkariery.com lub sprawdź w zakładce “Usługi”, jak mogę Ci pomóc.

Możesz też zaprosić mnie na LinkedIn, aby pozostać w kontakcie: https://www.linkedin.com/in/czerwonkamaciej/

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu